Меню

Диспетчерская

експрес-т New Car Fest 2017

На території експоцентру ВДНГ відбувся міський фестиваль для справжніх автолюбителів. Звичайно, ми не могли пропустити такий захід і першими побачити, розроблений українськими спеціалістами, унікальний суперкар «Himera-Q», оновлену версію Honda Civic або ж надзвичайно стильний Ford Mustang.

експрес-т на агро 2017

Закінчилась чергова виставка АГРО 2017. І ми були дуже раді зустріти наших старих партнерів і познайомитися з новими. За ці 4 дні, ВДНГ перетворився на велике поле з безліччю пропозицій для АГРО бізнеса, починаючи від простої техніки , закінчуючи новітніми велетнями- тракторами, які одразу впадали в око, щойно ти потравляв на виставку. Щороку даний захід займає все більшу і більшу площу, збирає глядачів із усіх регіонів, пропонує різноманітний асортимент послуг.

Експрес-Т на RTR Time Attack 2017

Здавалося б, що за напруженіть, яка була на 1-му етапі Чемпіонату України на автодромі ЧАЙКА, перевершити буде неможливо. Однак, 2-й этап українського кільця це зробив, відзначившись не тільки безліччю дуелей і обгонів, але і зіткненнями з переворотами.