Диспетчерская

участь у фестивалі Ready to Race 2016 (RTR 2016)

Експрес-Т виступила одним із головних технічних партнерів на Фестивалі швидкості RTR 2016, який відбувався 15-16 жовтня. Місце проведення - автодром «Чайка».

«Фестиваль Швидкості RTR 2016» - це захід, який тривав два дня та зібрав із всіх куточків України фанатів швидкісних автомобілей та мотоциклів, тюнінгу, автомобільному спорту, та захоплюючих шоу.

Перший раз у рамках цього заходу пройшли одночасно гонки на мото та авто транспорті. Участь у фестивалі прийняло більшість двохсот водіїв, які змагалися на кільці автодорому у двох етапах гонок RTR TimeAttack, а потім також брали участь у змаганнях за Кубок кільцевих мотогонок MotoTimeAttack. Окрім цього, всі професіонали та навіть любителі тюнінгу могли взяли участь у масштабному RTR Tuning Show.

Окрему вдячність висловлюємо організаторам фестивалю, яким вдалося на високому вірні впоратися зі своєю роботою! Перебування гостей на фестивалі було емоційним, захопливим та цікавим.

«Фестиваль швидкості RTR 2016» залишив тільки позитивні враження! Впродовж всього фестивалю гостей чекали розіграші подарунків.

Ось короткий звіт, як це вібдувалось:

1
10
2
3
4
5
6
7
8
9