Бензовоз

  • ціна — договірна
  • працюємо по Києву та області

Послуги бензовоза по Києву і Україні

Енергоносії відносяться до категорії найзатребуваніших товарів на планеті. Можливість планомірного розвитку всіх сфер народного господарства існує тільки при умові наявності достатньої кількості бензину, керосину та інших нафтопродуктів. Для перевезення палива використовується спеціальний транспорт – бензовоз. Саме такий транспорт може застосовуватися для перевезення в кінцевий пункт призначення небезпечних вантажів.

Мова йде про транспортний засіб, що складається з шасі вантажівки та цистерни. Основною характерною ознакою даної категорії транспорту слід вважати безпрецедентно високі вимоги до його пожежної безпеки. Такі автомобілі використовують не лише для транспортування легкозаймистих та вибухонебезпечних речовин. Функціонал бензовоза забезпечує безпечну заправку станцій АТС та АТЗ, що знаходяться як в місті, так і за його межами, оскільки паливномастильні матеріали не можна переливати в польових умовах.

Оренда бензовозів

Основна частина всіх автоцистерн має стандартну будову. Налив у колбу відбувається через люки в горловинах (тобто зверху). Машини для транспортування пального з нижнім наливом оснащені додатковими комунікаціями – клапанами та комплектуючими. Їх цільове призначення полягає в тому, щоб процес переливу горючого не передбачав відкриття люків.

Перевезення бензовозом легкозаймистих речовин обумовлює цілий ряд жорстких вимог:

  • Обов’язково наявність донних клапанів, що унеможливлюють мимовільний пролив пального в разі виходу з строю відвідних труб.
  • Спецтранспорт має бути оснащений пристроями захисту (виключення пошкодження задньої частини ємності), екрануюча проводка.
  • Вихлопна труба в обов’язковому порядку має бути оснащена іскрогасниками.
  • Обов’язкова наявність засобів пожежогасіння.
  • Транспортування пального здійснюється з увімкненими проблисковими маячками.

Вартість транспорту для перевезення нафтопродуктів є досить високою, тому невеличкі компанії, що зовсім недавно почали освоювати ринок не можуть його придбати. У таких випадках оптимальним варіантом вирішення даного питання є – оренда бензовоза.