Логистические услуги

Послуги логістики в Києві

Зіткнувшись з необхідністю перевезти вантаж, будь то особисті речі, чи офісна техніка, хочеш розуміти, чи добре знається компанія-перевізник на своїй справі, і чи зможе вона надати дійсно якісний сервіс. Бо ж якщо ні, то ви втратите час, нерви і гроші. Перед транспортуванням будь-якого вантажу спеціалісти з логістики зобов’язані спланувати і розробити маршрут, правильно вибрати вид транспорту, що відповідає вашим вимогам – ці дії забезпечать доставку вантажу з мінімальними витратами та точно в термін.

Транспортна логістика – одна із послуг, що надаються компанією «Експрес-Т». Ми займаємося оперативною доставкою мало і крупногабаритних вантажів за системою «від дверей – до дверей». Одна з переваг співпраці з нами – ви завжди зможете отримати детальну інформацію про дату і час відправлення та прибуття вантажу, про місце розташування вантажу в дорозі, запланований час довантаження. Наші співробітники контролюють пересування автомобіля з вашим вантажем по всьому маршруту і наглядають за процесом перевезення. Це забезпечує оперативність, безпеку та своєчасність перевезень. Ми надаємо наступні логістичні послуги:

  • консультаційні послуги;
  • транспортне експедитування;
  • страхування вашої вантажів.

Весь спектр послуг логістики

Обираючи «Експрес-Т», окрім перерахованих послуг ви отримуєте додаткові:

  • розробка найкращого маршруту в співвідношенні ціни-терміну;
  • комплексний підхід при вирішенні вашої логістичної задачі;
  • лояльні тарифи на перевезення вантажів.

Наші фахівці опираючись на вашу інформацію щодо виду вантажу та його обсягу, обирають тип і вид транспортного засобу, визначають найбільш раціональні та разом з тим короткі маршрути. Процес перевезення вантажів завжди прозорий і ви можете з легкістю його контролювати.

Більше 10 років роботи на ринку вантажоперевезень дали нам великий досвід і безцінні знання в цій сфері. Ми пропонуємо своїм клієнтам високу якість послуг при їх невеликій вартості. Ми не накручуємо цін, не користуємося послугами посередників, і завжди намагаємося підібрати машину і маршрут згідно з бюджетом клієнта. Замовляйте вантажоперевезення в «Експрес-Т» і ви завжди будете знати, де і у якому стані знаходиться ваш вантаж!