Евакуатор у Києві та області

Евакуація легкових авто

 • подача / навантаження від 450 грн
 • 1 км по Києву — 10 грн/км
 • 1 км за містом — 12 грн/км

Вантажний евакуатор

 • подача / навантаження від 700 грн
 • 1 км по Києву — від 12 грн/км
 • 1 км за містом — від 14 грн/км

Послуги крана-маніпулятора

 • подача / навантаження від 800 грн (автомобіль)
 • подача / навантаження від 1800 грн (інше)
 • 1 км по Києву — від 12 грн/км

Перевезення спецтехніки

 • подача / навантаження від 900 грн
 • 1 км по Києву — від 14 грн/км
 • 1 км за містом — від 16 грн/км

Вказані мінімальні ціни, тариф може змінитися від складності замовлення. Точну вартість оголосить диспетчер

Послуги евакуатора

Евакуатор у Києві – це транспортний засіб широкого спектру застосування, але його чесноти все ще не повністю оцінені. Комунальні та поліцейські служби застосовують таку техніку для переміщення транспортних засобів на штрафмайданчик, тому в Києві евакуатор викликає настороженість. Але перевезення машин на штрафмайданчик – не єдиний спосіб застосування цієї спецтехніки. Часи, коли біля зламаного автомобіля водій стояв годинами в спробах відремонтувати деталь, що вийшла з ладу, змінилися ерою евакуаторів. Чим більше імпортного транспорту на дорогах, тим менше водіїв, які розраховують на свої сили в ремонті.

Страхові компанії набагато простіше відшкодовують збитки, якщо їх підтверджують професіонали. Гарантійне обслуговування можливе тільки при зверненні на СТО, що співпрацює з компанією-виробником. В результаті евакуатор для Києва стає необхідною технікою для доставки зламаних машин або авто після ДТП в майстерню. Можлива доставка техніки в будь-якому стані – одні авто транспортують на жорсткому зчепленні, інші, не здатні пересуватися навіть так, вантажать за допомогою крана на платформу.

Евакуатор дешево

Обходиться евакуатор в Києві недорого, витрати виправдані. Візитка з телефоном компанії, що пропонує евакуатор в Києві, повинна бути в гаманці кожного автолюбителя. На евакуатор в Києві ціна настільки доступна, що цей транспорт застосовують для перевезення важкої спецтехніки. Гусеничні екскаватори і бульдозери не можна доставляти до об’єктів роботи своїм ходом, оскільки вони негативно впливають на дорожнє покриття. Щоб оперативно доставити ці механізми, застосовують спецтехніку з великою вантажопідйомністю – це дозволяє транспортувати механізми вагою до 20 тонн.

Якщо ви хочете замовити евакуатор в Києві дешево – пам’ятайте, найдоступніші за ціною послуги надають великі компанії. Вони мають великий вибір евакуаторів і мережу відділень, завдяки якій після виклику можна швидко отримати відповідний евакуатор в Києві. В деяких випадках фахівці компанії, які прибули з евакуатором, нададуть мінімальну технічну допомогу (наприклад, допоможуть завести автомобіль, зарядити акумулятор). Орієнтуйтеся, вибираючи евакуатор в Києві, на ціни, але не забувайте і про графік роботи підприємства. Важливо налагодити співпрацю з підприємством, що надає послуги евакуатора цілодобово. Зв’яжіться з нами.