Технічна допомога від «Експрес-Т»

Аварійне відкриття авто

  • ціна від — 500 грн

Відключення сигналізації авто

  • ціна від — 400 грн

Розблокування замка запалювання

  • ціна від — 400 грн

Виготовлення автомобільних ключів

  • ціна від — 450 грн

Вказані мінімальні ціни, тариф може змінитися від складності замовлення. Точну вартість оголосить диспетчер

Технічна допомога на дорозі

Техдопомога в Києві є однією з найбільш затребуваних послуг. У випадку раптової поломки автомобіля в дорозі, перше, що спадає на думку – зупинити водія, який проїжджає мимо, і попросити його про консультацію та допомогу. Але найчастіше такі необдумані дії можуть призвести до ще більш неприємних наслідків, навіть якщо необхідно прикурити авто або замінити колесо. Невмілі дії і недосвідченість можуть призвести до повної непридатності пристрою. Найкращим рішенням в подібних ситуаціях буде звернутися до профі. При цьому варто розуміти, що тільки досвідчені професіонали, майстри своєї справи, зможуть дійсно надати якісну технічну допомогу в Києві. Тож до вибору транспортної компанії, яка надає такі послуги, необхідно поставитися з усією серйозністю. В іншому випадку вам доведеться додатково витратитися, якщо не на нові запчастини, то на дорогий ремонт.

Прикурювання авто

У будь-який час доби, і за будь-яких погодних умов наш професійний екіпаж готовий виїхати в точку призначення, де сталася проблема, і прикурити акумулятор в Києві або ж впоратися з більш серйозною поломкою. У разі, якщо усунути причину несправності на місці не вдасться, ви можете бути впевнені, що наші співробітники відбуксирують ваш транспортний засіб прямо до СТО. Крім цього, звертаючись до нас, можна розраховувати на повноцінне технічне обслуговування:

  • проведення якісного аварійного відкриття автомобіля;
  • замовити виїзний шиномонтаж;
  • доставку паливних матеріалів і супутніх рідин;
  • евакуацію будь-якої складності.

Досить часто автомобілі після ДТП вимагають присутності фахівця, який знається на процедурі евакуації – часткового або повного навантаження, або ж за допомогою крана маніпулятора. Така послуга обходиться трохи дорожче, і недобросовісні компанії заробляють на цьому. А ми готові гарантувати доступну вартість наших послуг, якісну евакуацію, а при необхідності можемо недорого прикурити авто в Києві.

Виїзний шиномонтаж

У столиці нині існує безліч транспортних компаній, що надають послуги подібного характеру, але не у всіх є сумлінні співробітники, і далеко не кожне підприємство може похизуватися доступними цінами. У нашому штаті працюють виключно широкопрофільні фахівці, які виконують всі види робіт, пов’язаних з ремонтом автотранспорту, тож якщо ви хочете замовити шиномонтаж на виїзд в Києві недорого, то у нас ціна такої послуги буде значно нижчою, ніж в інших.

Ми працюємо в сфері надання техдопомоги на дорогах більше десяти років. За цей час ми багато чому навчилися і змогли довести логістику до рівня досконалості. Наша компанія є лідером ринку, а наші клієнти завжди залишаються задоволені співпрацею, про що свідчать численні позитивні відгуки. Якщо у вас в дорозі трапилися неприємності – телефонуйте нам, і ви не пошкодуєте, ми простягнемо свою руку допомоги за будь-яких обставин!