Рефрижератор

  • ціна договірна
  • працюємо по Києву та Україні

Оренда рефрижератора в Києві

Термін придатності значної кількості продуктів, фармацевтичних та інших препаратів – обмежений. Зберігання їх можливе при певній температурі. Перевезення таких товарів здійснюється рефрижератором. Фірма Експрес-Т пропонує у тимчасове користування техніку спеціального призначення.

Наша компанія активно співпрацює як з приватними особами, так і з корпоративними клієнтами.Виділяють два основні різновиди фургонів: з каркасом і безкаркасні. Каркас перших обшивається термоізоляційними матеріалами, наприклад, пінопластом. Другий тип фургонів виготовляється з багатошарових конструкцій, здатних утримувати певну температуру – сендвіч-панелей.

Послуги рефрижератора

Послуги рефрижератора затребувані в різних сферах народного господарства. Ізотермічні фургони підходять для переміщення швидкопсувних вантажів як всередині одного населеного пункту, так і між містами. Вони підходять для перевезення м’яса та будь-яких продуктів і напівфабрикатів, виготовлених з нього, сирів та іншої молокопродукції. Спецтранспорт залучається тоді, коли в кінцевий пункт призначення необхідно доставити фрукти, овочі, зелень. За допомогою до нашої компанії звертаються і фармацевтичні підприємства, зацікавлені в перевезенні лікарських засобів. Ми готові надавати якісні послуги всім категоріям клієнтів – представникам не тільки великого і середнього, а й малого бізнесу.

Не великим фірмам немає сенсу набувати у власність техніку, що коштує настільки дорого. Для них краще віддати перевагу оренді рефрижератора. У штаі організацій, з якими ми укладаємо договори, можна не вводити посаду водія, адже є можливість взяти в тимчасове користування машину з нашим кваліфікованим шофером.